Previous
Next
Previous
Next

Pijana uderzyła oplem w ogrodzenie, wiozła trójkę dzieci

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Brzeźnicy. Kierująca oplem uderzyła w ogrodzenie posesji. Kobieta była kompletnie pijana. W samochodzie przewoziła trójkę swoich dzieci.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.30 w miejscowości Brzeźnica na ulicy Słonecznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem corsą zjechała z drogi uderzając w ogrodzenie posesji. Kobieta przewoziła w oplu trójkę swoich dzieci. W zdarzeniu ucierpiały dwie dziewczynki w wieku 6 i 8 lat, które zostały przewiezione do rzeszowskiego szpitala. 9-letni chłopiec nie doznał obrażeń. Dzieci przewożone były bez wymaganych przepisami fotelików ochronnych.  Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało w organizmie 29-letniej mieszkanki Paszczyny 3,4 promila alkoholu. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia oraz wyjaśnienia. Sprawczyni wypadku odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bezpośrednie narażenie przewożonych dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.