Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Zagroda wielkanocna na Rynku

zagroda-wielkanocna-na-rynkuW sobotę kolejne wielkanocne atrakcje dla mieszkańców miasta i gminy Pilzno. W godz. 8-15 na miejscowym Rynku będzie można oglądać żywe zwierzęta (m.in. owieczki i króliki) w specjalnie przygotowanej zagrodzie. Serdecznie zapraszamy!
Stworzenie zagrody nie byłoby możliwe bez wsparcia ze strony: Państwa Smotrów ze Zwiernika, gospodarstwa „Ogro-Trans” Pawła Szumowicza, Wspólnoty „Źródło Pocieszenia” działającej przy Klasztorze Ojców Karmelitów, Centrum Integracji w Pilźnie oraz Dom Kultury. Burmistrz Pilzna dziękuje wszystkim za włożony trud i zaangażowanie.
Źródło. UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.