Previous
Next
Previous
Next

Świąteczna wizyta przedszkolaków z Ochronki u burmistrza

Kilkuosobowa grupa dzieci z Przedszkola Integracyjnego – Ochronki Sióstr Służebniczek przy ul. Krakowskiej w Dębicy oraz ze świetlicy „Promyki Nadziei” wraz z opiekunkami złożyła we wtorek wizytę burmistrzowi Dębicy Mariuszowi Szewczykowi.
Maluchy bardzo przejęte powierzoną im rolą złożenia w imieniu całego przedszkola oraz podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei” życzeń świątecznych świetnie się z niej wywiązały składając na ręce gospodarza miasta życzenia radosnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. Pod okiem wychowawczyń: siostry Augustiany Rusin, siostry Moniki Pokropek oraz siostry Edyty Piekarz dzieci przygotowały krótki występ, który bardzo się spodobał burmistrzowi Mariuszowi Szewczykowi oraz jego zastępcy Jarosławowi Śliwie. Zwieńczeniem świątecznej wizyty dzieci było przekazanie na ręce burmistrza koszyka ze świątecznymi smakołykami. Przedszkolaki zostały natomiast poczęstowane słodyczami i obdarowane przez gospodarza miasta drobnymi upominkami. 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.