Previous
Next
Previous
Next

UROCZYSTOŚCI PATRIOTYCZNE NA GÓRZE ŚMIERCI

plakat29 kwietnia o godz. 11:00. w ramach obchodów Miesiąca Pamięci Narodowej oraz 71 Rocznicy Wyzwolenia Obozu odbędą się coroczne Uroczystości Patriotyczno – Religijne na Górze Śmierci.  Naszym wspólnym obowiązkiem jest Pamięć o dramacie ludzi, którym przyszło zmierzyć się z okrucieństwem wojny i totalitaryzmu. Wszyscy winniśmy czynić starania o zachowanie tej Pamięci dla następnych pokoleń, ponieważ tylko ona powoduje, że ofiara wszystkich osób, które w tamtych czasach straciły życie, nie poszła na marne.
Po zakończeniu Uroczystości zapraszamy do odwiedzenia Ekspozycji Historyczno – Dydaktycznej przy Górze Śmierci.
Program Uroczystości
Godz. 11:00 – Rozpoczęcie Uroczystości, powitanie przybyłych gości
Godz. 11:30 – Uroczysta Msza Św.
Godz. 12:30 – Część artystyczna (fragment przedstawienia Księżna Helena Jabłonowska „Serce dla ludu, dusza dla kraju”)
Godz. 12:50 – Apel Pamięci
Godz. 13:10 – Złożenie Wieńców przy Pomniku
Godz. 13:30 – Zakończenie Uroczystości
Serdecznie Zapraszamy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.