Previous
Next
Previous
Next

Konkurs wokalny „Tylko Polska Piosenka”

TPP_plMiejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza solistów i zespoły wokalne do udziału w Konkursie Wokalnym „Tylko Polska Piosenka”. Trzecia edycja konkursu, który odbędzie się 12 czerwca w Domu Kultury „Śnieżka”, przebiegać będzie pod hasłem „Radość najpiękniejszych dni” i przybliży twórczość Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Gościem specjalnym będzie Przemysław Branny, który wystąpi w dniu konkursu z recitalem.

Konkurs jest imprezą otwartą, udział mogą zgłaszać soliści i zespoły wokalne, w dwóch grupach wiekowych: 13-17 lat oraz 18 i więcej lat. Każda szkoła, placówka może zgłosić dowolną ilość uczestników we wszystkich kategoriach. Istnieje możliwość indywidualnych zgłoszeń. Każdy uczestnik przygotowuje 2 piosenki, jedną z repertuaru Anny Jantar lub Jarosława Kukulskiego, drugą dowolnego polskiego artysty. Warunkiem udziału w Konkursie jest złożenie czytelnie wypełnionych kart zgłoszeń wraz z nagraniem w nieprzekraczalnym terminie 20 maja br . na adres: ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica,

tel./ fax (14) 670 31 67, e-mail: konkursymokdebica@gmail.com.

Regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.mokdebica.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.