Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czarna Mamba szuka domu

mamba1Czarna, dorosła suczka w typie labradora. Łagodna, wesoła, przyjazna. Lubi dzieci, kontakty z kilkulatkami muszą być jednak kontrolowane przez osoby dorosłe – sunia jest silna i nie zdaje sobie z tego sprawy. Zainteresowani adopcją muszą wziąć też pod uwagę, że Mamba jest bardzo energiczna, w zasadzie ciągłe zachowuje się jak szczeniak – chce szaleć, bawić się i biegać. Nie będzie grzecznym psem, siedzącym pod domem niczym posąg. Może się też zdarzyć, że „wrzuci na ząb” część wyposażenia ogrodu – w azylu przedostała się drapiąc pazurami do sąsiedniego kojca. Sunia to też ogromny łasuch, tak więc czeka na osoby konsekwentne, które jej nie utuczą. Jeśli chodzi o kontakty z psami – na takie swoich gabarytów powarkuje, mniejsze traktuje raczej neutralnie. Do do adopcji zostanie wydana zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Czeka w Bobrowej. Kontakt w sprawie adopcji: 696 767 597 lub  508 861 894.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.