Previous
Next
Previous
Next

Gala Mistrzów i Adeptów dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance – 21 czerwca w DK Mors

Soul plakatDelfina i Bartek, zwycięzcy programu Mam Talent, wystąpią gościnnie podczas Gali Mistrzów i Adeptów dębickiej Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, która odbędzie się 21 czerwca w Domu Kultury Mors.

Pierwszy koncert zaplanowano na godz.15.00, drugi rozpocznie się o godz.18.30. Bilety w cenie od 10 do 40 zł do nabycia w Domu Sportu, ul Sportowa 26. Recepcja szkoły tańca – II piętro, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15.00-19.00. Więcej informacji pod nr tel. 512 083 389 lub adresem e-mail: szkola@souldance.com.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.