Previous
Next

POLONIA SEMPER FIDELIS oraz Festyn Parafialny – 13-14 czerwca 2015

festyn_MB_2015_prevParafia Miłosierdzia Bożego w Dębicy, przy współudziale Urzędu Miejskiego w Dębicy, Starostwa Powiatowego w Dębicy oraz Urzędu Gminy w Dębicy serdecznie zaprasza na: XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej POLONIA SEMPER FIDELIS oraz XXII Festyn Parafialny.

 Wydarzenia te będą miały miejsce w dniach 13 i 14 czerwca 2015 roku, w Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy ul. Mickiewicza 2.

W programie Festiwalu i Festynu:
13.06.2015r. sobota –  sala kinowa w dolnym kościele
Godz. 9.00 – 17.00
– Przesłuchanie uczestników konkursu festiwalowego
14.06.2015r. niedziela – parking przy kościele
Godz. 13.45 – koncert kleryckiego zespołu „BETHESDA”
Godz. 15.00 – 17.00 występy zespołów dziecięcych
Godz. 17.00 – ogłoszenie wyników Festiwalu  – występy zwycięzców
Godz. 18.30 – koncert zespołu „LACHERSI” z Nowego Sącza
Godz.19.45 – losowanie nagród
Godz.20.30 – energetyczna retrospekcja do lat 60-tych; Kinga i Agnieszka Kutrzuba
Godz.21.00 – koncert zespołu „BRATHANKI”
Wstęp wolny.
Szczegóły dostępne są na stronie internetowej  parafii:  http://www.milosierdzie.debica.pl/
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.