Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzostwa Mażoretek, Cheerleaderek i Tamburmajorek Polski Południowo – Wschodniej

marzonetki1 maja br. w Pustkowie – Osiedlu po raz czwarty odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mażoretek, Tamburmajorek i Cheerleaderek Polski Południowo- Wschodniej (woj. lubelskie, małopolskie i podkarpackie) pod patronatem honorowym Wójta Gminy Dębica Pana Stanisława Rokosza .
Organizatorami mistrzostw byli: Prezes Stowarzyszenia Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich  Stanisław Rewieński, Prezes Stowarzyszenia „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica” Jerzy Brotoń oraz Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Marcin Ciszek.
Mistrzostwa uświetnił wspaniały koncert promenadowy Orkiestry Dętej – Gmina Dębica pod batutą dyrygenta Łukasza Chorążaka.
Wysokie noty otrzymały zespoły z Ziemi Dębickiej. Zespół reprezentacyjny mażoretek „Inspirado” działający przy Stowarzyszeniu „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica” prowadzony przez choreografa Aleksandrę Boro i asystenta Zuzannę Cielak otrzymały w kategoriach: baton-scena I miejsce, baton – defilada II miejsce i baton – mini formacja – II miejsce. Również wysokimi miejscami może pochwalić się Zespół „IMAGE DANCE” działający przy dwóch podmiotach, tj. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica i Stowarzyszeniu „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica” pod kierownictwem choreografa Jagody Rak, ponieważ w kategorii show zajął I miejsce , a przygotowane przez nią solistki w kategoriach: solo – baton  Zuzanna Cielak zajęła II miejsce, a w duecie – baton Anna Cierczek i Gabriela Cielak – I miejsce.
Gratulujemy naszym przedstawicielom.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.