Previous
Next

3 Maja w Dębicy

Zbiórką pocztów sztandarowych na dębickim Rynku oraz odegraniem hymnu narodowego w niedzielę 3 maja rozpoczęły się obchody Święta Narodowego 3 Maja w Dębicy. W uroczystościach na Rynku i złożeniu wiązanek kwiatów na Placu Gryfitów wzięli udział burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Jarosław Śliwa oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Szczepan Mroczek.
Po mszy świętej w intencji Ojczyzny, która odprawiona została o godz. 10.30 na Placu Solidarności przedstawiciele władz miejskich, powiatowych, organizacji kombatanckich, służb mundurowych, parlamentarzyści i mieszkańcy Dębicy przemaszerowali na Plac Gryfitów gdzie delegacje poszczególnych samorządów i organizacji społecznych złożyły wiązanki kwiatów. O godzinie 18.00 w Domu Kultury Mors w Dębicy odbyła się premiera opery Wesele Figara Wolfganga Amadeusza Mozarta.
 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.