Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Najlepsi piłkarze ze Słotowej

najlepsi-pilkarze-ze-slotowejUczniowie ze Szkoły Podstawowej w Słotowej zwyciężyli w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej chłopców, które odbyły się na stadionie w Łękach Górnych. W zawodach rywalizowało sześć drużyn: SP Pilzno, SP Machowa, SP Strzegocice, SP Słotowa, PG Łęki Dolne, PG Łęki Górne.
Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 1 pkt, za remis 0,5 pkt., za porażkę 0 punktów  W przypadku takiej samej ilości punktów brano pod uwagę ilość strzelonych bramek.
Klasyfikacja końcowa
1. Słotowa
2. Pilzno
3. Machowa
4. Strzegocie
5. Łęki Górne i Łęki Dolne
Wyniki rozegranych meczów:
Słotowa – Łęki Dolne 1:0
Pilzno – Machowa 4:1
Łęki Górne – Strzegocice 4:3
Stołowa – Pilzno 6:1
Stotowa -Strzegocice 1:0
Pilzno – Łęki Górne 6:0
Łęki Dolne – Machowa 2:5
Słotowa – Machowa 2:1
Pilzno – Strzegocice 0:0
Łęki Dolne – Pilzno 0:5
Łęki Dolne – Łęki Górne 5:4
Łęki Dolne – Strzegocice 3:9
Łęki Górne – Machowa 1:2
Machowa – Strzegocice 1:0
Słotowa – Łęki Górne 3:1
źródło. UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.