Previous
Next

Dzisiaj Noc w Bibliotece, jutro w Noc Muzeum

Biblioteka (19)Noc Bibliotek – dzisiaj, 15 maja w Dębicy
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na Noc Bibliotek pod hasłem „SMOCZE HARCE W BIBLIOTECE”, która odbędzie się 15 maja 2015r. w godzinach od 20:00 do 23:00 w naszej siedzibie przy ulicy Akademickiej 10.
W programie:

tropienie Smoka, spotkanie z Bajkowym Smokiem, zajęcia plastyczne, Wielki Turniej Smoczy,teatrzyk kukiełkowy, Smoczy seans
S0363039Noc Muzeum – jutro, 16 maja  w Dębicy
Jutro w sobotę – 16 maja 2015 roku – będzie miała miejsce doroczna Noc Muzeów. Po raz ósmy weźmie w niej udział  Muzeum Regionalne w Dębicy. Bezpłatne zwiedzanie będzie połączone z wernisażem pokazu „Dębica w filatelistyce”. Ekspozycję będzie można oglądać w godzinach 18.00 – 24.00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.