Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pomóż i Ty

cegiełkaWolontariusze dębickiego Czerwonego Krzyża przez cztery niedziele maja będą kwestować na ulicach miasta na letni wypoczynek dla dzieci z rodzin najniżej uposażonych. W ostatnim dziesięcioleciu, z pieniędzy uzyskanych od społeczeństwa powiatu dębickiego, z koloni czerwonokrzyskiej skorzystało 105 dzieci. Liczba wysłanej młodzieży będzie zależała od zebranej sumy przez kwestujących wolontariuszy. Oddział Rejonowy PCK w Dębicy liczy na dar społeczeństwa, który umożliwi wysłać w tym roku na kolonię większą liczbę dzieci niż w poprzednich latach. Pod uwagę brane są nie tylko dzieci z Dębicy ale również z innych gmin powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.