Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W gminie Dębica i Żyraków Duda nie dał szans Komorowskiemu

dudaAndrzej Duda jest zdecydowanym zwycięzcą w gminie Dębica i Żyraków. W gminie Dębica Dudę poparło 8495 wyborców a Bronisława Komorowskiego 2604. W gminie Żyraków na kandydata PiS oddało głos 5015 osób a urzędującego prezydenta wsparło 1331 osób. Niewielka była liczba głosów nieważnych – w gminie Dębica 107 a w gminie Żyraków tylko 67.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.