Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ponad połowa mieszkańców powiatu dębickiego poszła do urn, większość zagłosowała na Andrzeja Dudę

duda 56 %wyniosła frekwencja w skali kraju w minionych wyborach. w powiecie dębickim w głosowaniu wzięło udział około 55 % głosujących. W powiecie dębickim uprawnionych do głosowania było 105 843 osób, do urn poszło około 55 %. Do godziny 17.00 wydano 47321 kart do głosowania.
Jak wynika z naszych informacji większość głosujących w powiecie dębickim zagłosowała na Andrzeja Dudę.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.