Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wystawa retrospektywna Franciszka Szczerbińskiego,

Franciszek Szczerbiński - wystawa retrospektywnaGaleria Sztuki MOK zaprasza na wystawę retrospektywną Franciszka Szczerbińskiego, zmarłego w ubiegłym roku dębickiego artysty plastyka. Wernisaż odbędzie się 15 maja br. o godz.19.00, wystawę będzie można zobaczyć do 7 czerwca.

Franciszek Szczerbiński był absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu, studiował w pracowni prof. Czesława Rzepińskiego na wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmował się malarstwem, projektowaniem graficznym, architekturą wnętrz. Prowadził zajęcia z młodzieżą. Jego prace można było oglądać na wielu wystawach, znajdują się w zbiorach osób prywatnych nie tylko w Polsce.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.