Previous
Next
Previous
Next

Nowiny24.pl Pierwszy Duda, drugi Kukiz, trzeci Komorowski. Sondażowe wyniki wyborów na Podkarpaciu

dudaWyniki sondażu exit poll na Podkarpaciu są jeszcze bardziej zaskakujące niż w skali całego kraju. To właśnie u nas Andrzej Duda osiągnął najlepszy w Polsce wynik (47 proc.). Choć to może akurat aż tak nie dziwi. Szokujące za to dla niektórych jest to, że na Podkarpaciu drugi wynik osiagnął Paweł Kukiz (20,4 proc.), a Bronisław Komorowski zajął dopiero trzecią lokatę (19,8 proc.).
Całość materiału można znaleźć tutaj
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150511/WYBORYPREZYDENCKIE/150519963

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.