Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

200 zł za tort

IMG_0386Za dwieście złotych udało się wylicytować burmistrzowi Dębicy Mariuszowi Szewczykowi tort na dębickim Rynku. Cała suma poszła do puszki jednej z wolontariuszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Wcześniej za 700 zł sprzedano rower ufundowany przez firmę Arkus. Jeszcze jeden tort poszedł za kolejnych 200 złotych. Wieczorem na koncie orkiestry w samym tylko mieście Dębica było prawie 70 tysięcy złotych. Organizatorzy liczą, że uda się pobić ubiegłoroczny wynik zbiórki, który wyniósł ponad 140 tysięcy zł.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.