Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gospodarczy optymizm w Pilźnie

pilznoNa gospodarcze ożywienie w Gminie Pilzno wskazują statystyki ewidencji działalności gospodarczej za rok ubiegły. Bilans nowo zarejestrowanych firm do liczby decyzji o wykreśleniu z ewidencji jest wyraźnie lepszy niż to było w roku 2014.
Według prowadzonej przez gminę ewidencji działalności gospodarczej w całym 2014 roku na terenie Gminy Pilzno powstało 98 nowych firm. W tym samym czasie z ewidencji wykreślono 73 podmioty, co oznacza, że liczba nowych firm o 25 przekroczyła liczbę firm wyrejestrowanych.
W ubiegłym roku dodatni bilans był jeszcze bardziej wyraźny. Podczas gdy w ciągu dwunastu miesięcy minionego roku zarejestrowano 118 nowych firm, to z działalności gospodarczej zrezygnowało w tym samym czasie 77 podmiotów gospodarczych. W efekcie liczba nowo powstałych firm była o 41 firm większa niż liczba firm, które zakończyły działalność.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.