Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwa policyjne dozory za narkotyki

PolicjaPodczas kontroli drogowej w Dębicy policjanci ujawnili przy 28-letnim mężczyźnie narkotyki. Dębiczanin miał przy sobie prawie 24 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali również kobietę, która sprzedała zatrzymanemu środki psychotropowe.
W poniedziałek policjanci zatrzymali w Dębicy do kontroli drogowej kierowcę forda focusa. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy 28-letnim mieszkańcu Dębicy ponad 23 gramów amfetaminy. Zatrzymanego przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy, gdzie został przesłuchany. Dalsze czynności prowadzone przez policjantów wydziału dochodzeniowo-śledczego przyczyniły się do ustalenia osoby, która sprzedała mieszkańcowi Dębicy narkotyki. Okazała się nią 37-letnia mieszkanka Krakowa. W środę kobieta została zatrzymana przez krakowskich funkcjonariuszy. Na wniosek policjantów dębickiej komendy, Prokuratura Rejonowa w Dębicy zastosowała wobec zatrzymanych dozory policyjne.  Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.