Previous
Next
Previous
Next

Zagłosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego Dębicy 2016 !

small-budzet-obywatelski-debicy-2016-20160115085739Do dzisiaj, 15 stycznia można zagłosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Dębicy 2016. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w głosowaniu.

 Głosować można dzisiaj do godz. 23.59 na  stronie internetowejwww.budzetobywatelskidebicy.pl lub do godziny 17.00 w jednym z  czterech punktów na terenie Dębicy:

– Urząd Miejski w Dębicy: 7:30 do 17:00
– MOSiR w Dębicy od godziny 15:00 do 17:00
– Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy od godziny 15:00 do 17:00
– Szkoła Podstawowa nr 10 od godziny 15:00 do 17:00
W każdym z tych punktów będzie można pobrać kartę do głosowania i na niej oddać swój głos. W każdej z trzech kategorii można oddać głos na jeden z projektów.
Lista projektów zatwierdzonych do głosowania znajduje się pod adresem:
https://budzetobywatelskidebicy.pl/lista_zatwierdzonych.php

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.