Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert „Anioły są takie ciche” już 11 lutego

anily11 lutego 2016 r.  w Domu Kultury Mors w Dębicy odbędzie się koncert charytatywny dla dzieci chorych na mukowiscydozę. Organizatorami koncertu, który patronatem objęli burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i starosta powiatu dębickiego Andrzej Reguła jest II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Jest to już trzecia edycja koncertu charytatywnego, którego  celem jest zebranie funduszy dla dzieci chorych na mukowiscydozę – Marysi i Krzysia Jakiełek oraz Kamili Bonar.  Podobnie jak dwie wcześniejsze edycje koncert odbywa się pod hasłem „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym” . W tym roku podczas koncertu wystąpią: Aleksandra Ożóg, Sara Drozd, Maciej Kita, zespół Sekend, zespół Why Not i zespół Deszcze Niespokojne. Gwiazdą koncertu będzie MEZO. „Bardzo się cieszymy, że tak wiele osób, instytucji i firm włącza się w organizację tego koncertu, bo cel jest bardzo szczytny – pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę. Marysia, Krzyś i Kamila są podopiecznymi II LO i na co dzień troszczymy się o ich zdrowie, a raz w roku organizujemy koncert aby pozyskać fundusze na ich leczenie. W ubiegłym roku dębiczanie nie zawiedli. Sprzedanych zostało aż 1000 cegiełek uprawniających do wstępu na koncert, a fundusze zostały przekazane naszym podopiecznym” – mówi Marta Czekaj,  dyrektor  II LO im. Ks. Jana Twardowskiego.
W organizację tegorocznego koncertu włączyło się już bardzo wiele firm i instytucji: Urząd Miejski w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy, firmy: Suret, Darco, Power Water, Lerg, Trans – Star, Hotel Gold, Hyber, Carumo Polsmak. Nie mogło zabraknąć tez zaangażowania ze strony Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Inicjatywę wspiera burmistrz Mariusz Szewczyk, który po raz drugi objął honorowy patronat nad koncertem. „Nie mogło być inaczej. Ten koncert to niezwykle potrzebna inicjatywa wspierająca osoby chore. Bardzo się cieszę, że młodzi dębiczanie angażują się w takie inicjatywy”  – mówi  burmistrz Mariusz Szewczyk. Marta Czekaj podkreśla także inny wymiar tej inicjatywy: „Młodzi ludzie poznają co to wolontariat, bezinteresowne działanie na rzecz innych, potrzebujących osób i to jest także cenny aspekt organizacji tego koncertu”. Organizatorzy zapraszają na koncert 11 lutego o g. 11.00 do Domu Kultury Mors w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.