Previous
Next
Previous
Next

Konkurs na hasło promujące powiat przedłużony do 15 lutego 2016 r.

powiat dębickiDo 15 lutego 2016 roku potrwa konkurs na hasło promujące Powiat Dębicki. Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie trzy propozycje, zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych. Starosta Powiatu Dębickiego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do zgłaszania swoich pomysłów.
Hasło promujące Powiat Dębicki powinno składać się maksymalnie z siedmiu słów i posiadać formę skrótu myślowego, odnoszącego się do cech i wartości regionu. Jednocześnie ma stanowić o oryginalności i odrębności Powiatu Dębickiego w sensie wyróżnienia go w sposób pozytywny spośród podobnych jednostek administracyjnych. Hasło należy wpisać drukowanymi literami w Formularzu Zgłoszenia, który stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu konkursu.
Formularz Zgłoszeniowy wraz z Oświadczeniem (Załącznik nr 2 Regulaminu) należy składać w Starostwie Powiatowym w Dębicy (w pokoju nr 020) lub przesyłać pocztą na adres:  Starostwo Powiatowe w Dębicy, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica. Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 grudnia br. do 15 lutego 2016  r. do godziny 15.00 (uwaga: liczy się data wpływu prac konkursowych do urzędu). Propozycje haseł powinny się znajdować w zamkniętej kopercie z napisem „KONKURS – HASŁO PROMUJĄCE POWIAT DĘBICKI” z adnotacją „NIE OTWIERAĆ”.
W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Komisji Konkursowej i ich najbliższa rodzina oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dębicy.
Źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.