Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mieszkańcy Dębicy mogą się starać o dotację na usuwanie azbestu

miasto-debica-herb-20160129123349Urząd Miejski w Dębicy informuje, iż Miasto Dębica przystąpiło do programu usuwania wyrobów zawierających azbest, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

 W związku z powyższym informujemy, że sporządzana jest lista osób planujących w 2016 r. usunięcie wyrobów azbestowych z obszaru swoich nieruchomości zlokalizowanych na terenie Miasta Dębica.

Do dofinansowania mogą zostać zgłoszone zadania z zakresu demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest.
Zainteresowane osoby które posiadają na swoich nieruchomościach wyroby zawierające azbest które chciałyby skorzystać z dotacji na ten cel mogą w terminie do 29 lutego 2016 r. składać wnioski w Urzędzie Miejskim w Dębicy.
Wszelkie informacje dotyczące zasad dofinansowania prac związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest można zasięgnąć w Wydziale Infrastruktury Miejskiej Urzędu Miejskiego w Dębicy pok. nr 216, tel. 14 6838216
WNIOSEK – pobierz
źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.