Previous
Next

Zimowe Mistrzostwa MPK Bobry Dębica

DSCN0373Ponad 600 zawodników z całej Polski  uczestniczy w odbywających się w dniach 29-30 stycznia  na obiektach MOSiR Dębica Mistrzostwach MKP Bobry, które w tym roku odbywają się pod hasłem „Pływamy dla Andrzeja” i są dedykowane Andrzejowi Budzy – dębiczaninowi walczącemu z ziarnicą złośliwą.  Na rzecz wsparcia jego leczenia przeznaczona zostanie część płaty wpisowej uczestników mistrzostw. Mistrzostwa, które odbywają się pod patronatem burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka rozpoczęły się oficjalnie 29 stycznia tuż przed godziną 15.00. Organizatorami mistrzostw są: MKP Bobry, Urząd Miejski  w Dębicy, MOSiR Dębica. W gronie sponsorów mistrzostw znaleźli się m.in. : Ventor, Olimp Labs, Tikurilla, Darco, Tabor, Firma Oponiarska Dębica S.A.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.