Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na tor przeszkód AQUATRACK.

6786_1313721765311345_8457135048714795200_nWspólnie z Firmą Oponiarską Dębica zapraszamy do zabaw na wodnym torze przeszkód AQUATRACK. Korzystanie z atrakcji jest wliczone w cenę biletu wstępu na basen. Informujemy również, iż osoby nieumiejące pływać oraz dzieci do lat 10 muszą przebywać na torze przeszkód pod okiem opiekunów, ponieważ koniec toru znajduje się na głębszej stronie basenu. Prosimy stosować się do zaleceń ratowników oraz instruktorów pływania, których zadaniem jest przede wszystkim zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas korzystania z basenów. Zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.
Źródło: MOSiR Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.