Previous
Next
Previous
Next

Pięciu kierowców straciło prawo jazdy

PolicjaWczoraj policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali 5 praw jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Wśród nich znalazł się obywatel Rumunii. 
Dwóch kierowców straciło uprawnienia w miejscowości Bielowy. Kierujący bmw, 36-letni mieszkaniec Dębicy, przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km/h. Drugi z kierowców, 36-letni mieszkaniec Rzeszowa, na terenie tej samej miejscowości jadąc skodą przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Kolejne uprawnienia funkcjonariusze zatrzymali w miejscowości Strzegocice. Tam kierujący skodą, 54-letni mieszkaniec Mielca, jechał z prędkością 103 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Również w Strzegocicach obywatel Rumunii złamał obowiązujące przepisy. 34-letni obcokrajowiec jechał swoim land roverem o 55 km/h za szybko. Ostatnim, który wczoraj na terenie powiatu dębickiego stracił prawo jazdy w wyniku przekroczenia dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym, był 29-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna w miejscowości Podgrodzie jadąc oplem przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.  Kierowcy poza utraconymi prawami jazdy, ukarani zostali mandatami oraz punktami karnymi.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.