Previous
Next
Previous
Next

DĘBICKA FIRMA MATEO OTRZYMUJE KOLEJNE WYRÓŻNIENIA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAHonorowy tytuł „Przyjazny Pracodawca 2015 roku” oraz „Gazele Biznesu 2015” otrzymała dębicka firma MATEO, zajmująca się produkcją gotowych wyrobów spożywczych. Jak podkreśla właściciel firmy – Stanisław Cabaj – otrzymane przez zewnętrzne podmioty wyróżnienia, dodają motywacji do dalszego działania.
Pierwszy tytuł to wynik dynamicznego rozwoju zakładu produkcyjnego w gminie Ostrów w minionych latach – tamtejszy samorząd dostrzegł fakt, że kolejne miejsca pracy są tworzone na tym terenie, a co za tym idzie, lokalna społeczność znajduje zatrudnienie – „W minionym okresie zwiększyliśmy zatrudnienie w naszym zakładzie produkcyjnym w Ostrowie o ponad 40%. To następstwo wzrostu produkcji oraz wprowadzania na rynek nowych produktów. Cieszy fakt, że samorząd gminy na czele z wójtem Piotrem Cielcem, dostrzega to nasze zaangażowanie, bo wspieranie lokalnej społeczności, jest nam bardzo bliskie” – komentuje Stanisław Cabaj.
Nagroda druga została przyznana przez dziennik „Puls Biznesu”, który firmę MATEO przyjął do elitarnego klubu Gazel Biznesu, do grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking sporządzany w ramach tego wyróżnienia, tworzony jest przez specjalistów w dziedzinie gospodarki, a obejmuje m.in. badanie przyrostu obrotów osiągniętych w okresie ostatnich trzech lat – „Rzeczywiście minione lata były bardzo dynamiczne. Nasze nowe produkty, które wprowadziliśmy na rynek, zostały przez konsumentów dostrzeżone, a co za tym idzie, mogliśmy zwiększyć produkcję oraz sprzedaż i w ten sposób znaleźć się w rankingu Gazel Biznesu po raz ósmy” – dodaje Stanisław Cabaj.
Firma Mateo w swoim portfolio posiada ponad 60 własnych produktów, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach nie tylko lokalnych, ale także regionalnych – to m.in. kartacze z mięsem, pierogi z nadzieniem jabłkowym z serem i szpinakiem oraz wprowadzone w ostatnim okresie na rynek owoce mrożone – truskawka, malina ekstra, borówka amerykańska, jagoda czarna, jeżyna oraz wiśnia bez pestek.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.