Previous
Next

Dołącz do najlepszych!

DebicaZ początkiem stycznia w Dębicy ruszyły zapisy do Eliminacji Miejskich turnieju piłkarskiego dla dzieci – Deichmann Minimistrzostwa. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych: U-13, U-11, U-9 oraz U-7. 
Eliminacje Miejskie odbywać się będą w weekendy od 16 kwietnia do 12 czerwca. Każda drużyna bierze udział w turnieju od początku do końca. Zespoły z U-9 oraz U-11 przez pierwszych siedem weekendów rozgrywać będą spotkania ligowe. W ostatni weekend odbędzie się faza play-off, której zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów. Kategorie U-7 oraz U-13 zakończą rozgrywki na Eliminacjach Miejskich.
Na uczestników czekają nagrody. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal. Podczas Eliminacji Miejskich najlepsze trzy zespoły z kategorii U-9, U-11 oraz U-13 otrzymają puchary, a w U-7 zostaną nimi uhonorowane wszystkie zgłoszone drużyny. Nagrodą główną dla zwycięzców edycji 2016 w U-9 oraz U-11 jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo spośród wszystkich zespołów zgłoszonych do turnieju z całej Polski zostaną wylosowane dwa, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.
Zapisy trwają do 25 marca lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 600 945 072. Więcej na www.kochamsport.pl lub pod numerem infolinii 607 737 770.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.