Previous
Next

Dzień Babci i Dziadka w DK Śnieżka

dzienW Domu Kultury „Śnieżka” odbyło się spotkanie noworoczne dębickich emerytów i rencistów na które dębickich seniorów zaprosił burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Spotkanie połączone było z obchodami Dnia Babci i Dziadka.
Zgromadzonych na sali widowiskowej DK „Śnieżka” gości powitał dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Jan Borek. Do życzeń dla seniorów przyłączył się przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek. Wzruszających przeżyć dostarczyli przybyłym gościom uczniowie z grupy teatralnej działającej przy Szkole Podstawowej Nr 10 im. ks. prof. A. F. Nosala, którzy uświetnili uroczystość pięknym występem pt. „Tak, to On jest królem”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.