Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ukradł kilkadziesiat tysięcy złotych – grozi mu 10 lat więzienia

pieniadzeDębiccy policjanci zatrzymali sprawcę włamania i kradzieży. Meżczyzna w okresie świąt bożonarodzeniowych ukradł z domu na terenie gminy Dębica kilkadziesiąt tysięcy złotych. W ubiegłą sobotę usłyszał zarzuty, do których się przyznał. 
Poszkodowane osoby o włamaniu i kradzieży poinformowały dębicką policję 25 grudnia 2015 roku. Wstępnie nie była znana dokładna kwota skradzionych pieniędzy. Podjęte przez funkcjonariuszy działania pozwoliły na wytypowanie sprawcy. Dalsze czynności doprowadziły do zatrzymania złodzieja w rejonie domu, z którego ukradł około 75 tysięcy złotych. Mężczyzna w ręce policji wpadł w piątek 5 lutego. Następnego dnia zatrzymanemu odczytano treść zarzutów, do których się przyznał i złożył obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.