Previous
Next
Previous
Next

Ferie zimowe w Ekspozycji

ferieEkspozycja Historyczno – Dydaktyczna przy Górze Śmierci zaprasza uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Dębica do skorzystania ze specjalnej oferty w okresie ferii zimowych:

W każdą środę (17 i 24 luty)
• godzina 11.00 zwiedzanie Ekspozycji w towarzystwie przewodnika (grupa powinna liczyć minimum 3 osoby). Przewodnik jest bezpłatny. Wystarczy zakupić bilet wstępu.
W każdy czwartek (18 i 25 luty)
• godz. 10.00 – 12.00 zajęcia warsztatowe dla najmłodszych: zajęcia plastyczne, łamigłówki, krzyżówki, układanki historyczne
• godz. 13.00 – 14.00 zajęcia warsztatowe dla młodzieży: „Obozy pracy przymusowej w Pustkowie przy Poligonie Waffen SS”
Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy zakupić bilet wstępu.
Więcej informacji pod nr tel. 887 628 900.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.