Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Pilźnie, ranne trzy osoby

policePolicjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku drogowego, do którego doszło w Pilźnie. W zderzeniu dwóch samochodów, ranne zostały trzy osoby. Kierowcy byli trzeźwi.
Do zdarzenia doszło w piątek po godz.12, na ulicy Kraszewskiego w Pilźnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem fiestą zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym daewoo tico. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń ciała doznali kierowcy oraz jedna z pasażerek.
Kierujący fordem, 76-letni mieszkaniec Pilzna oraz kierowca daewoo 73-letni mieszkaniec tej samej miejscowości, byli trzeźwi. Wraz z kierującymi do szpitala trafiła również pasażerka daewoo, 42-letnia mieszkanka Pilzna. Pasażerka forda, 63-letnia mieszkanka Pilzna nie ucierpiała w zdarzeniu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.