Previous
Next
Previous
Next

Firma Tabor nowym sponsorem dębickich hokeistów

taborNagolenie, suspensor, ribano – elementy stroju hokeisty, których nazwy zazwyczaj niewiele mówią. Jednak są też takie atrybuty stroju hokejowego, które wskaże nawet największy sportowy laik i zapewne będą to – łyżwy! Owszem, jest to podstawowy element wyposażenia hokeisty. Prawidłowy dobór łyżwy ma ogromne znaczenie zarówno dla samego komfortu jazdy jej techniki, możliwości manewru, prawidłowego „trzymania stopy” oraz walorów bezpieczeństwa. Zawodowy hokeista spędza w łyżwach co najmniej kilka godzin dziennie, początkujący – nawet do 2 godz. By mogły służyć swojemu właścicielowi jak najdłużej i w sposób prawidłowy – istotna jest ich  właściwa konserwacja, w tym regularne i profesjonalne ostrzenie. 
 
Dębicki klub hokejowy już od pewnego czasu zmagał się z różnymi trudnościami związanymi z właściwym ostrzeniem stalek w łyżwach zawodników klubu. Doraźnie funkcjonujące rozwiązania przestały jednak przynosić efekty, dlatego od jakiegoś czasu jednym z najważniejszych problemów do rozwiązania, stał się zakup profesjonalnego sprzętu do ostrzenia łyżew hokejowych. W proces poszukiwania sponsora zaangażowało się wiele życzliwych klubowi osób. Emanuel Żądło wiceprezes UKH Dębica i Tomasz Żelazko  – rodzic jednej z hokeistek oraz członek klubu, trenujący w grupie amatorów. To dzięki nim firma Tabor Dębica Sp. z o.o. usłyszała o problemie, a prezes – Marian Dybowski, postanowił pomóc dębickim hokeistom. 
 
W środę 10 lutego w godzinach dopołudniowych, w siedzibie firmy Tabor Dębica Sp. z o.o. w obecności  Mariana Dybowskiego Prezesa Firmy Tabor, Małgorzaty Kliś Wiceprezes Firmy Tabor, Marcina Hadowskiego Prezesa UKH Dębica, Emanuela Żądło Wiceprezesa UKH Dębica oraz Tomasza Żelazko  odbyło się uroczyste przekazanie ostrzałki do łyżew firmy Blademaster model SPB 850. Jest to profesjonalne 
i jedno z nowocześniejszych urządzeń tego typu. Pracownik firmy Tempish Polska pan Ryszard Czyrnek  przeprowadził również szkolenie osób, które będą odpowiedzialne za ostrzenie łyżew. 
 
W imieniu Zarządu UKH i wszystkich hokeistów składamy oficjalne podziękowania prezesowi Tabor Dębicki Sp. z o.o. – Marianowi Dybowskiemu , Emanuelowi Żądło i  Tomaszowi Żelazko – za pomoc w rozwiązaniu kolejnej przeciwności losu. „Jak widać – wspólne działania przynoszą zawsze pozytywne efekty. Cytując hasło klubowe – Bo liczy się drużyna!” – mówi prezes UKH Marcin Hadowski.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.