Previous
Next
Previous
Next

Ferie w Zgranej Pace

Ferie zimowe w Zgranej Pace
zgrana paka (4)Liczne atrakcje na okres ferii zimowych zaplanowane zostały dla dzieci uczęszczających do świetlic środowiskowych Zgrana Paka w Dębicy.
Podczas tegorocznych ferii zimowych, które w naszym województwie rozpoczynają się 15 lutego dzieci będą miały okazję uczestniczyć m.in. w wycieczce do kina Helios w Rzeszowie czy wyjściu do Sali zabaw Kulkoland gdzie będą miały okazję wziąć udział w zabawach z animatorami, korzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz suchego basenu i zamku.
„Świetlice słyną z dobrej zabawy, więc nie może zabraknąć podczas zajęć organizowanych w czasie ferii gier stolikowych, które rozwijają umiejętność logicznego myślenia i koncentracji. W ramach zajęć plastycznych dzieci przygotują natomiast plakat na temat najciekawszego miejsca w naszym regionie. Na zakończenie ferii odbędą się już tradycyjnie Świetlicowe Potyczki” – mówi Beata Kwiatek, kierownik świetlic środowiskowych Zgrana Paka.
Świetlicowe Potyczki to impreza integracyjna organizowana już od kilku lat podczas której promowany jest zdrowy styl życia bez nałogów bez używek i odbywają się zawody sportowe. W programie tegorocznych Potyczek znalazły się m.in. występy cheerleaderek pokonanie toru przeszkód, przeciąganie liny przygotowanie przez poszczególne placówki specjalnego transparentu z hasłem promującym zdrowy styl życia, rozegranie meczy piłki nożnej oraz przygotowanie hasła lub piosenki która będzie dopingować w rywalizacji drużynę. W spotkaniu wezmą udział zaprzyjaźnione świetlice z terenu całej Dębicy.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.