Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Maleńka suczka znaleziona na ul. Cichej

suczkaWczoraj do Przytuliska trafiła śliczna, malutka suczka znaleziona na ulicy Cichej w Dębicy. Nie powinna urosnąć duża. Może mieć około 2-3 miesięcy.
PILNIE SZUKA DOMU!!!
Suczki można oglądać w:

PRZYTULISKO DĘBICA przy ZUM DĘBICA
(druga brama za Stacją Paliw „DEZAKO”)
ul. Ratuszowa 12
39-200 Dębica
tel.: (014) 681 64 86 (w godz.: 07:00-15:00, od Pn.-Pt.)
Adopcja jest bezpłatna.
Suczka posiadają książeczkę zdrowia, szczepienie na choroby zakaźne oraz jest odrobaczona.
zródło: Wolontariat Przytulisko Dębica
Istnieje możliwość darmowej sterylizacji suczki w przyszłości jak podrośnie.
Uwaga: Psy z Przytuliska Dębica nie są oddawane na łańcuch i nie wolno ich rozmnażać!!!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.