Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym

DSC04719 (Copy)Dzisiaj na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Dębicy w Tenisie Stołowym pod patronatem burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka. W turnieju uczestniczyło kilkudziesięciu zawodników rywalizujących w kilku kategoriach wiekowych.

Celem  mistrzostw było promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej wśród dorosłych oraz popularyzacja tenisa stołowego w Dębicy. W turnieju uczestniczyły zawodniczki i zawodnicy, którzy nie posiadają licencji  zawodowych. Mistrzostwa odbywały się w 4 kategoriach: senior (18-35 lat), oldboy (36-50 lat), weteran, samorządowiec.

W mistrzostwach których organizatorami byli: Uczniowski Klub Sportowy Kępa w Dębicy, Stowarzyszenie „Dziesiątka” oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy uczestniczy mocna drużyna samorządowców w której wystąpili m.in. przewodniczący Rady Miejskiej Szczepan Mroczek,  naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego Roman Rogowski, komendant Straży Miejskiej w Dębicy Sylwester Bieszczad oraz Andrzej Bal, radny Rady Miejskiej w Dębicy. Zawodnikom kibicowali burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor MOSiR Dębica oraz współorganizatorzy mistrzostw z ramienia SP 10: Piotr Mazur i Mariusz Zając, dyrektor SP nr 10.
Wyniki poszczególnych kategorii:
Senior:
1. Ogorzelec Łukasz
2. Nykiel Waldemar
3. Tarała Kamil
4. Puźniak Michał
5-6. Cichoń Małgorzata, Wolanin Jakub

Old Boy:
1. Wszołek Stanisław
2. Ligęska Aleksander
3. Stec Bernard
4. Pytel Janusz
5-6. Kulas Andrzej, Marć Jacek
Weteran:
1. Wszołek Ryszard
2. Nowak Bogusław
3. Bil Jan
4. Zięba Jerzy
5-6. Bieszczad Sylwester, Kozubek Mieczysław
Samorządowiec:
1. Puzio Waldemar
2. Rogowski Roman
3. Bieszczad Sylwester
4. Żyłka Leszek
5. Pawełko Marta
6. Mroczek Szczepan

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.