Previous
Next
Previous
Next

Nowa propozycja Klubu Miłośników Teatru, Opery i Muzyki

kto_wyciagnie_karteZapraszamy miłośników teatru do udziału w kolejnym wyjeździe do Krakowa w dniu 04 marca 2016 r. Tym razem pojedziemy do Małopolskiego Ogrodu Sztuk, ul. Rajska 12.  MOS to jedna ze  scen Teatru im. J. Słowackiego. Paweł Miśkiewicz (aktor i reżyser teatralny) według dramatu Williama Szekspira „Król Lear” wyreżyserował na tej scenie autorski spektakl „Kto wyciągnie kartę wisielca, kto błazna?”.
Spektakl został nagrodzony podczas XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Reżyserskiej „Interpretacje” w Katowicach: 2 Złotymi Mieszkami od jurorów dla reżysera oraz Nagrodą Specjalną dla Najlepszego Aktora Festiwalu – Jerzego Treli. Obok fenomenalnego Treli grają w tym przedstawieniu muzycy oraz czołowi aktorzy Słowackiego mi.n.: Dominika Bednarczyk, Dorota Dziedzic, Grzegorz Mielczarek, Tomasz Międzik i inni.
Poprzez swoją realizację Paweł Miśkiewicz stara się odpowiedzieć na bardzo trudne, kontrowersyjne pytania o relacje pokoleniowe we współczesnych społeczeństwach i miejsce seniorów w kulturze zachodniej. „Król Lear” jako opowieść o starości to pomysł nienowy ale  Paweł Miśkiewicz wespół z Barbarą Hanicką – scenografką stworzyli spektakl wyjątkowy. Chwilami śmieszno-żałosny, gdy trzeba – chwytający za serce
Cena biletu na to wydarzenie wynosi 35 złotych.  Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 20 lutego br. Szczegóły dotyczące wyjazdu podamy w terminie późniejszym.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.