Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dla Kamili, Marysi i Krzysia zagrał MEZO

???????????????????????????????8 400 zł. udało się zebrać dla dzieci chorych na mukowiscydozę podczas koncertu charytatywnego „Anioły są takie ciche”, który odbył się dzisiaj, 11 lutego 2016 r. w Domu Kultury Mors w Dębicy. Organizatorami koncertu, który patronatem objęli burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i starosta powiatu dębickiego Andrzej Reguła było II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury. Gwiazdą koncertu był MEZO.
Była to już trzecia edycja koncertu charytatywnego, którego celem było zebranie funduszy dla dzieci chorych na mukowiscydozę – Marysi i Krzysia Jakiełek oraz Kamili Bonar. Podobnie jak dwie wcześniejsze edycje koncert odbył się pod hasłem „Anioły są takie ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym” .
W tym roku podczas koncertu wystąpili: Aleksandra Ożóg, Sara Drozd, Maciej Kita, zespół Sekend, zespół Why Not i zespół Deszcze Niespokojne. Gwiazdą koncertu był MEZO.
W organizację tegorocznego koncertu włączyło się bardzo wiele firm i instytucji: Urząd Miejski w Dębicy, Starostwo Powiatowe w Dębicy, firmy: Suret, Darco, Power Water, Lerg, Trans – Star, Hotel Gold, Hyber, Carumo Polsmak. Nie mogło zabraknąć też zaangażowania ze strony Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Inicjatywę wsparł także burmistrz Mariusz Szewczyk, który po raz drugi objął honorowy patronat nad koncertem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.