Previous
Next
Previous
Next

Prawie 150 minut trwał wieczór kolędowy w Domu Kultury „Mors” Miejskiego Ośrodka Kultury.

mok-kolędyW pierwszej jego części zaprezentowali się laureaci Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek: Zuzanna Śliwa, Karolina Kita, Karolina Chmura, Zespół The Flowers, Jowita Nykiel, Zespół Piegusy – Sabina Król i Julia Różańska, Norbert Jedliński, Sara Chwastek, Izabela Ciurkot, Weronika Chmura, Filip Madej, Kacper Dziedzic, Jakub Gawlik, Zespół Róże, zespół wokalno-instrumentalny z MG 3, Agnieszka Niedbalec, Julia Sikora, Tomasz Galas, Julia Rucińska, Nazwa Własna oraz Grupa Wokalna MOK, gościnnie wokalistki Grupy Artystycznej Safo oraz młodziutka recytatorka Alicja Wojnarowska. 
Prowadzenie koncertu Agnieszka Górska i Bartosz Piechota.
W drugiej części koncertu z programem poetycko-muzycznym wystąpiła Grupa Safo.
Wszystkim twórcom tego koncertu podziękował za jego przygotowanie Jan Borek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. Wśród widzów znalazł się burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.
Koncert został przygotowany (scenariusz oraz scenografia) przez Dominikę Migoń i Agnieszkę Jackowską-Drożdż.
Scenariusz drugiej części przygotowała opiekunka Grupy Artystycznej Safo Dominika Migoń. Akompaniament Piotr Madura.
Cały koncert nagłośniał Sergiusz Smolnicki, nad światłami i obsługą techniczną czuwał Dawid Pikor. Stanisław Wiktor akompaniował do wspólnego kolędowania.
Źródło MOK Debica, fot. Andrzej janiec
więcej zdjęć można zobaczyć pod tym linkiem:
http://www.mokdebica.pl/galeria/category/251-galowy-koncert-koled-i-pastoralek-29-01-16

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.