Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

T.C. Dębica S.A. zapewni dzieciom atrakcyjny wypoczynek podczas ferii zimowych

Wodny tor przeszkód Aquatrack_plakatJuż za kilka dni setki dzieci z Dębicy i województwa podkarpackiego rozpoczną ferie zimowe. Wiele z nich upragniony wypoczynek spędzi na zimowiskach i wyjazdach z rodziną. Dla tych, które z różnych względów pozostaną w domach Firma Oponiarska Dębica S.A wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego 19 w Dębicy przygotowała niezwykłą atrakcję – tor wodny z przeszkodami Aquatrack.
Wodny tor przeszkód Aquatrack został wynajęty od Strzyżowskiego Ośrodka Turystyki i Sportu. Dzieci będą mogły z niego korzystać już od 25 do 28 lutego br., bawiąc się pod czujnym okiem ratowników MOSiR-u i Międzyszkolnym Klubem Pływackim Bobry w Dębicy.  W planach są też zawody drużynowe w najszybszym pokonaniu toru. Koszty wynajęcia toru sfinansowała Firma Oponiarska Dębica S.A. „Ferie zimowe, to obok wakacji drugi najbardziej wyczekiwany przez dzieci okres wypoczynku. Niestety nie wszystkie z nich będą mogły wyjechać i spędzić czas w ciekawych miejscach. Nie oznacza to jednak, że muszą się nudzić w domu. Z myślą o nich postanowiliśmy sfinansować wynajęcie wodnego toru przeszkód. Mamy nadzieję, że będzie to dobra okazja do aktywnego wypoczynku i wspaniałej zabawy” – powiedział Stanisław Cieszkowski, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.
„Zachęcamy dzieci i młodzież do korzystania ze specjalnie dla nich przygotowanej oferty zajęć dodatkowych, w tym zabaw na basenie. Jesteśmy wdzięczni Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. za wsparcie finansowe. Dzięki niemu wiele pociech dostanie szansę na niezapomniany wypoczynek zimowy” – powiedziała Marta Pawełko-Tokarz, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Firma Oponiarska Dębica S.A. aktywnie angażuje się w projekty, których adresatami są dzieci i młodzież. Poza ufundowaniem kolejnego semestru nauki w Politechnice Dziecięcej przedsiębiorstwo, w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, sfinansowało także zakup wyprawek szkolnych dla dębickich pierwszoklasistów oraz letnie zajęcia dla dzieci
z lokalnych świetlic środowiskowych. W grudniu ub.r. zaś pracownicy dębickiego zakładu wraz z pracownikami Goodyear Dunlop Tires Polska wcielili się w rolę pomocników
Św. Mikołaja i przygotowali paczki świąteczne dla podopiecznych świetlicy środowiskowej „Iskierka” w Latoszynie, objętych programem „Qurier Świętego Mikołaja” Fundacji Przyjaciółka.
Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear S.A. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w Polsce i 60 krajach na sześciu kontynentach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.