Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Walentynki w Pustkowie Osiedlu

walentynkiNie masz pomysłu na walentynki, a chcesz by były wyjątkowe? KSM z Pustkowa-Osiedla zaprasza 13-stego lutego, w sobotę, na prawdziwą Walentynkę dla Jezusa! W programie między innymi spotkanie i Msza Święta z księdzem biskupem Leszkiem Leszkiewiczem, koncert kleryckiego zespołu Bethesda i wiele, wiele miłości. Zaczynamy o 16:00 w kościele parafialnym, w Pustkowie-Osiedlu.
Przyjedź i poczuj miłość Jezusa! Jego serce bije dla ciebie! ZAPRASZAMY!!!
Źródło: ŚDM Pustków Osiedle

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.