Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy w Straszęcinie

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w piątek 29 stycznia w miejscowości Straszęcin. Kierowca bmw uderzył w latarnie. Do dębickiego szpitala przewieziono dwie osoby.
Do zdarzenia doszło w piątek około godz.18 w Straszęcinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożną latarnię. Do szpitala w Dębicy przewieziony został kierowca bmw, 25-letni mieszkaniec Głowaczowej oraz pasażerka 24-letnia mieszkanka Chotowej. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili dokumentację, która pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.