Previous
Next
Previous
Next

Ofiarne serca dla Martynki

martynkaPrawie 11,3 tys. zł i 100 dolarów kanadyjskich zebrano podczas akcji „Od serca dla serca”, którą przeprowadzono w Łękach Górnych. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na operację serca 5-letniej Martynki w niemieckiej Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej w Munster.
Dobroczynna zabawa karnawałowa była podzielona na dwa bloki – dla dzieci oraz dorosłych. Każdy mógł miło spędzić czas i przy okazji pomóc dziewczynce, która musi przejść skomplikowaną operację serca.
– Jesteśmy zachwyceni takim wynikiem zbiórki. W ostatnich tygodniach na terenie naszej gminy odbyło się kilka charytatywnych przedsięwzięć, ale i tym razem mieszkańcy wykazali się niezwykłą szczodrością. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się inicjatywę – mówi Barbara Błońska, sołtys sołectwa Łęki Górne i współorganizator akcji wraz z miejscowymi radnymi, radą sołecką, przedszkolem oraz Zespołem Szkół w Łękach Górnych.
Koszt leczenia w Niemczech wynosi 36,5 tys. euro. Dziewczynce można pomóc przekazując datki na konto Fundacji Cor Infantis.
Więcje zdjęć można obejrzeć pod tym linkiem:
http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/ofiarne-serca-dla-martynki
Źródło UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.