Previous
Next
Previous
Next

Wyremontują parking przy Bożnicy

SONY DSC200 tysięcy złotych zaplanowano w tegorocznym budżecie miasta Dębicy na przebudowę miejsc parkingowych przy „Bożnicy”. Już w najbliższych dniach rozpocznie się montaż oświetlenia na terenie parkingu, a w kolejnych miesiącach rozpoczęte zostaną prace przy samym parkingu.
Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac już w lutym na parkingu zostanie zamontowane oświetlenie – trzy lampy zlokalizowane w sąsiedztwie budynku bożnicy. Rozpoczęcie prac przy przebudowie parkingu w sąsiedztwie bożnicy zaplanowane zostało na sierpień – wrzesień 2016r. W ramach zaplanowanych prac wykonane zostanie odwodnienie terenu oraz utwardzony istniejący parking kostką brukową. Zaplanowano także budowę chodników od ul. Krakowskiej.
zródło: Urząd Miejski w Dębicy
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.