Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

aa27 i 28 lutego br . w Dębicy odbędą się uroczystości związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” .W tym roku obchodzona jest piąta rocznica ustanowienia Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, które przypada na 1 marca – w rocznicę śmierci siedmiu przywódców Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”.
Program obchodów w Dębicy:
Inauguracja obchodów – 27 lutego 2016
godz. 18:00, Dom Kultury „Śnieżka” w Dębicy
„Oskarżeni o wierność” – koncert Andrzeja Kołakowskiego
Uroczystości patriotyczno-religijne – 28 lutego 2016
godz. 10:00 Rynek w Dębicy
Rozpoczęcie uroczystości z udziałem 16. Batalionu Saperów z Niska
godz. 10:30 Kościół pw. św. Jadwigi w Dębicy
Msza święta w intencji bohaterów Polski Podziemnej
godz. 12:00 Cmentarz Wojskowy w Dębicy
Ceremoniał patriotyczny: modlitwa, apel pamięci, salwa honorowa, złożenie kwiatów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.