Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dobry występ reprezentantów Dębicy w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych

1930681_1735147323388551_1563258063902615916_nW dniach 04.03 – 06.03.2016 na pływalni w Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 letnich w pływaniu. W zawodach wystartowało 624 zawodników z 146 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowały 4 zawodniczki: Natalia Szerszeń, Wiktoria Rżany, Aleksandra Wiazicka i Joanna Świątek. Zawody w Olsztynie były pierwszą okazja dla zawodników tej kategorii wiekowej do bezpośredniej konfrontacji z rówieśnikami i pokazu swoich umiejętności. Również dla klubu UKP GRYF Dębica były to szczególne zawody gdyż pierwszy raz zawodnicy naszego klubu brali udział w mistrzostwach polski. 
Starty całej 4 osobowej reprezentacji naszego klubu zaliczamy do bardzo udanych.
Najlepiej zaprezentowała się Natalia Szerszeń która startując 4 razy w eleminacjach za każdym razem zdobywała kwalifikację do popołudniowych finałów co pozwalało Natalii walczyć o medale mistrzostw z czołówką polskiego pływania w kategorii 14 lat !!
– na 50m stylem grzbietowym zakwalifikowała się do finałów z 4 czasem (0.31.17) poprawiając rekord życiowy o sekundę. Natomiast w popołudniowych finałach znów poprawiając rekord życiowy z porannych eleminacji (0.30.95) zajęła 4 miejsce !!
– na 100m stylem grzbietowym uzyskała kwalifikację do finałów z 4 czasem (1.05.63) poprawiając rekord życiowy o 3 sekundy !! W popołudniowych finałach płynąc zaledwie 0.1 sekundy wolniej niż w eleminacjach (1.05.75) zajęła 5 miejsce !!
– w rywalizacji na 200m stylem grzbietowym zakwalifikowała się do finału z 5 czasem (2.22.93) poprawiając rekord życiowy o 5 sekund !!! W popołudniowych finałach płynąc jeszcze szybciej niż w eleminacjach (2.22.78) uplasowała się na 6 miejscu !!
– na 100m stylem zmiennym kwalifikacja do finałów z 18 czasem (1.10.76) poprawiając rekord życiowy o 2 sekundy. W finale kolejny raz poprawiając rekord życiowy (1.10.74) zakończyła rywalizację na 15 miejscu
W zawodach udział brały również Wiktoria Rżany, Aleksandra Wiazicka i Joanna Świątek którym wprawdzie nie udało się uzyskać przepustki do finałów, prezentowały się znakomicie i podczas każdego startu znacznie poprawiały swoje rekordy życiowe !!
Mistrzostwa w Olsztynie zaliczamy do bardzo udanych !! nasze reprezentantki startowały łącznie 18 razy dzięki czemu godnie reprezentując i promując Miasto Dębica oraz klub UKP GRYF Dębica !!
Podziękowania należą się również dla „Endorfina Fitness & Squash Dębica” dzięki której nasze zawodniczki mogły przygotowywać się w bardzo dobry warunkach na siłowni oraz korzystać z odnowy biologicznej na saunie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.