Previous
Next

Wasze opinie o Dworcu PKP W Dębicy

dworzec„Codziennie jestem w godzinach rannych na dworcu odprowadzając córkę na pociąg.Co się zmieniło chyba tylko to ,że jest odświeżony farbą i nowe ławki.A tak to można zobaczyć panów śpiących odurzonych alkoholem i biegające myszy,niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia myszki bo zwinna biega szybko chowając się pod kaloryfer.Drzwi też nie wypał parę razy za blisko podeszłam do nich i mało brakowało a zarobiłam guza na czole.Dziś natomiast głośnik był albo wyciszony,albo zepsuty pociąg nie został zapowiedziany do Rzeszowa o 5.31.” – pisze na naszym profilu Katarzyna Rabczak.
A Wy co sądzicie o naszym nowym Dworcu PKP? Piszcie na naszym profilu FB. Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.