Previous
Next

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

policePolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego potrącenia pieszej na ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. W wyniku doznanych obrażeń do dębickiego szpitala przewieziono 44-letnią mieszkankę Dębicy. 
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz.18.30 na ulicy Rzeszowskiej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo nie zachował należytej uwagi i na przejściu dla pieszych potrącił 44-letnią kobietę. Poszkodowaną mieszkanę Dębicy przewieziono do szpitala. Kierujący fordem 63-letni mieszkaniec Dębicy był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarapacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.