Previous
Next
Previous
Next

Drużyna „Niebieskich” zwyciężyła w VII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Sołectwa Stasiówka”

???????????????????????????????28 lutego br. na hali sportowej Zespołu Szkół w Stasiówce odbył się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectwa Stasiówka o puchar Wójta Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Organizatorem turnieju jest Ludowy Klub Sportowy Stasiówka oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
W turnieju wzięło udział 6 drużyn : Niebiescy, Top One, Star Wars, FC Predators, Team Shadow, Łupiny, które rywalizowały w systemie każdy z każdym. Rozgrywki odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze, mimo zaciętej rywalizacji obyło się bez urazów. Zawody obserwowało z zainteresowaniem bardzo wielu mieszkańców Stasiówki, którzy dopingowali swoich ulubieńców.
Końcowa klasyfikacja:
1.Niebiescy – 12 pkt
2.Łupiny – 10 pkt
3.Team Shadow – 10 pkt
4.Star Wars – 6 pkt
5.FC Predators – 6 pkt
6.Top One – 0 pkt
Indywidualne wyróżnienia dla zawodników:
Najlepszy zawodnik – Krzysztof Chmiel
Król strzelców- Kamil Siop
Najlepszy bramkarz- Rafał Śliwa
Uczestnicy otrzymali cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, ufundowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, które wręczali Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz ,Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego Mateusz Smoła, Sołtys Sołectwa Stasiówka Władysław Ciebień oraz Radny Powiatu Dębickiego Andrzej Trzeciak, który ufundował dla zdobywców I miejsca indywidualną nagrodę.
Halowy Turniej Piłki Nożnej w Stasiówce na dobre wpisał się do kalendarza imprez Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz ważnych imprez sportowych w Stasiówce. Turniej stanowi doskonały sposób na integrację i aktywizację dla mieszkańców, zarówno tych czynnie biorących udział w turnieju, jak i tych kibicujących na trybunach.
Szczególne podziękowania należą się dla Zarządu Ludowego Klubu Sportowego w Stasiówce za przygotowanie i organizację turnieju z Prezesem Dariuszem Dobrowolskim.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.